Home PR & Marketing

Corporate identity

Corporate Identity Guidelines

In 2009 is de tagline "Worldwide Federation of Young Leaders and Entrepreneurs" verwijderd uit het JCI logo. Hiermee wil JCI duidelijkheid en consistentie bewaren in de herkenbaarheid van JCI als merk. Als propositie wordt de slogan "Be Better" gehanteerd als uiting voor de missie van JCI; het tot stand brengen van positieve verandering.



Werken met pers

fotograafWij bieden de kamers van JCI Nederland ondersteuning en advies bij het maken van persberichten en contacten met journalisten.

Neem hiervoor graag contact met ons op.

 

JCI Brochures

De nieuwe JCI brochures zijn online beschikbaar.

Het bestellen van hard copy exemplaren doe je via dit formulier .

 

Lees meer...
 

Standaard tekst persbericht

pressVoor de kamers is er een standaard tekst voor een persbericht opgesteld. Teneinde zoveel mogelijk de eenheid in onze berichtgeving naar buiten toe te bewaren, adviseren wij in persberichten het volgende onderdeel over JCI op te nemen.

 

Lees meer...
 

JCI Corporate Identity Guidelines 2009

20-JCI_imagesCorporate Identity Guidelines zorgen dat de visuele elementen van JCI correct worden toegepast in elke JCI communicatie uiting.

 

Lees meer...
 
Pagina 1 van 3

Partners


JCI op Twitter

Follow me on twitter